Този път изпуснахме Марица

ЦСКА изпусна да вземе нещо повече, та дори и да победи Марица. Момичетата на Юлия Иванова изиграха най-силния си мач през сезона. „Червените“ волейболистки стояха отлично на полето и само малко шанс не им стигна, за да нанесат първо поражение на пловдивчанки през годината. Нашите отстъпиха с 1:3 гейма (27:25, 13:25, 23:25, 23:25), но могат да са доволни от представянето си. „Армейките“ показаха, че израстват с всеки мач от плейофите, като пропуснаха да докарат нещата днес поне до тайбрек. Волейболистките ни водеха през по-голямата част на четвъртия гейм, но големият опит на съперника си каза думата и той стигна до обрат в самия край.

Въпреки загубата съставът на ЦСКА демонстрира добро ниво. Тимът ни обаче вече изостава с 0:2 в серията преди третия двубой от полуфиналите, който ще се проведе на 10 април в Пловдив.

Scroll to Top