ЦСКА допусна поражение в първия полуфинал в Супер Волей. Нашите волейболисти отстъпиха с 0:3 (19:25, 19:25, 20:25) на Левски на старта на серията. Мачът се игра в залата на „сините“. Момчетата на Сашо Попов ще имат възможност да си върнат на вечния съперник на 5 април, приемайки го в зала „Христо Ботев“. Играе се до три победи на разменено гостуване.
Мачът можеше да се развие и по друг начин, но за съжаление в ключовите моменти на първата и втората част нашите се пропукаха и допуснаха неприятни серии. Домакините се възползваха от това и затвориха чисто двубоя, въпреки опитите на Попов да промени случващото се на полето с ротации на състава.


