Летящ старт на плейофите за нашите „армейки“

ЦСКА започна с категорична победа участието си в плейофите в женската Демакс Лига. Нашите момичета сразиха Марица 2022 с категоричното 3:0 гейма (25:12, 25:18, 25:19). Двубоят в зала „Васил Симов“ бе един от най-добрите за волейболистките на Юлия Иванова тази година. Момичетата показаха качествен волейбол, на високо ниво, за да се поздравят с убедителното начало на четвъртфиналите. „Армейките“ тръгнаха силно от началото на срещата и до самия край държаха високо темпо.

Така ЦСКА направи първа стъпка към участие на полуфиналите. Вторият мач от серията е на 19 март от 18:00 часа в зала „Строител“. Нова победа ще изпрати „червените“ в Топ 4 на Демакс Лига.

Scroll to Top